Sklo do kuchyně čtvercové

Sklo do kuchyně svítící žárovky temné pozadí

Skleněné panely do kuchyně jsou velice oblíbenou formou obkladů stěn v kuchyni nejen díky designu, ale také pro nenáročnou a jednoduchou údržbu. Skleněné obklady v mnoha standartních rozměrech čtvercových i obdélníkových je možné využít jako obklady zdí kuchyní, koupelen, wellness center i zdravotnických zařízení. Hygienické a čistě hladké sklo beze spár je stále více oblíbeným obkladovým materiálem.

406 Kč
336 Kč bez DPH
336 Kč bez DPH
Rozměry skla do kuchyně
Dodání do 14 dní

Na externím skladě
termín dodání 7-14 dní

84113891
| |

Skleněný kuchyňský panel

  • vyrobeno  z kaleného skla 4mm  
  • kalené sklo je  tepelně a nárazu odolné
  • motivy: tisk  UV na folii, laminace na spodní stranu skla + druhá ochranná folie
  • skleněný obklad připraven k lepení na zeď
  • povrch: hladký, lesklý
  • údržba: umývat a otírat běžnými čisticími prostředky k údržbě skla
  • váha: 10kg / m2

Použití

  • Skleněný panel do kuchyně je vhodný za varné centrum elektrické, indukci i plynové.
  • V případě umístění za plynovou varnou desku doporučujeme minimální vzdálenost 15 cm od hořáků, popř. nepouštět naplno a udržovat plamen pod hrncem hlavně u velkého hořáku.
  • V případě nedodržení instrukcí, může dojít k poškození potisku či barvy výrobku.

Parametry

Video

Další varianty

Dotaz k produktu

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 739 573 260

*Povinné pole
Odesláním dotazu berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Dotazy, poptávky či objednávky můžete zasílat přes „ Dotaz k produktu „ případně využijte emailové adresy info@sklenene-obrazy.cz

Dodací lhůty

Z důvodu zakázkové výroby veškerých produktů z naší nabídky je zboží skladem na našem externím skladě ve výrobě. Díky rozsáhlé nabídce standardních rozměrů a hlavně velkolepému množství různých motivů od abstrakcí, květin, přírody, témat pro děti i dospělé je nutné mnohdy produkt urychleně vyrobit a dodat na expediční sklad. Výhodou zakázkové výroby je i přímá komunikace s kontaktní osobou, u které dostanete veškeré informace a můžete konzultovat své požadavky a přání. V případě dotazů nás neváhejte oslovit písemně info@sklenene-obrazy.cz, popř. telefonicky +420 739 573 260.

Obrazy 7 - 14 dnů
Sklo do kuchyně 7 - 14 dnů
Hodiny 7 - 14 dnů
Prkénka a ochranné desky 7 - 14 dnů
Skříňka na klíče 7 - 14 dnů
Sklo ke krbu 7 - 14 dnů

Montáž

Montáž

LEPENÍ LEPIDLEM MAMUT

montáž Mamut

Glasdekor

Naše firma více jak deset let vyrábí skleněné obrazy standardní i velkoplošné velikostí do interiéru. Veškeré produkty jsou vyráběny zakázkově. Jsme schopni realizovat požadavky dle představ zákazníků.

Do nabídky jsme postupně přidávali další interiérové dekorace, jako jsou skleněná prkénka, ochranné krycí kuchyňské desky, dekorační skleněné hodiny, dekorační skříňky na klíče a magnetické tabule.

Součástí naší nabídky jsou také grafické skla, které je možné využít jako obklady kuchyňských linek, dekorační obklady stěn v interiéru soukromém, ale také veřejném.