Chodby a předsíně

Skleněné obrazy do chodeb a předsíní

Chodba a předsíň bývá často nejvíce přehlíženým místem v našem domově. Většina z nás to bere tak, že je to jen prostor, přes který se přechází do ostatních místností v domě.

V předsíni si obouváme a sezouváme boty, maximálně tam máme nějakou předsíňovou skříň s věšáky, kde si věšíme kabáty a bundy, odkládáme šály, šátky, deštníky, visí nám tam lžíce na obouvání bot a klíče.

Jsou to prostory, kterým věnujeme nejméně pozornosti.

Ani chodba a předsíň nemusejí být jen obyčejnými místnostmi s holými stěnami. Tento prostor můžete vyzdobit a vytvořit tak příjemnou atmosféru v těchto místnostech.

Jak zútulnit prostor v chodbě a předsíni?

Velice moderním a vkusným řešením, jak celkově oživit prostor je použití skleněných obrazů. Ty můžete zvolit buďto jednodílné nebo vícedílné.

Díky zakázkové výrobě můžete mít jakýkoliv rozměr obrazu. Pak už záleží jen na Vás a Vašem vkusu, jaké obrazy si do těchto místností pořídíte.
Motivů a námětů na skleněné obrazy do chodeb a předsíní je mnoho. Volte takový motiv, který se Vám bude celkově hodit do interiéru, krásně tam vynikne a daný prostor oživí.

Můžete volit náměty abstraktní, s přírodními motivy, krajinou, vzory měst, zvířat, květin, moto atd. Fantazii se meze nekladou, vyberte si takové obrazy, které se Vám líbí a budete mít z nich radost.

Pokud nemáte žádnou představu, jaký motiv zvolit, můžete se podívat do fotobank www.shutterstock.com, www.stock.adobe.com a získat tak inspiraci.
Nenechte stěny v chodbě a předsíni holé! Oživte je skleněnými obrazy a dejte jim novou tvář…

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec