Dekorace do předsíně či vstupní haly

Vyzdobte si moderně a stylově svoji předsíň

Předsíň, neboli hlavní vstup do našeho domu či bytu je první místnosti interiéru, kterou při otevření vchodových dveří vidíme. Přesto bývá často opomíjena, co se týče dekorací oproti jiným místnostem v naších domovech. Většinou se zaměřujeme  na obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj,  kuchyň a předsíň bývá často jen obyčejnou a všední místností, přes kterou denně mnohokrát projedeme. I tato místnost si zaslouží být pěkným, útulným místem ve Vašem domově, ať se v ní cítíte dobře a vždy potěší Vaše oko při každém vstupu.  Nejen Vás, ale také rodinu, přátelé a hosty, kteří vejdou jako první právě do předsíně či vstupní haly, by měl interiér této místnosti zaujmout na první pohled, proto by měla být zařízená nejen funkčně, ale také vkusně. Je totiž první vizitkou Vašeho domova.

Jak vyzdobit moderně a stylově předsíň?

Mimo jiných věcí, jako je botník, odkládací skříň, rohožka, nebo skříňka na klíče případně věšák na klíče, můžete tuto místnost oživit a zútulnit různými dekoracemi. Nevíte jaké? Rádi Vám poradíme…

Jednou z možností je pořídit si na prázdné a holé stěny, které působí chladně a neúplně, skleněné obrazy. V současné době jsou tyto obrazy velice moderní a oblíbené. Jejich popularita stále roste. Pryč jsou doby starých malovaných obrazů a nepraktických obrazů na plátně, dřevěných obložení na stěnách a barevné kombinace malby. Lidé hledají stále více moderní, jednoduché a stylové věci, které celkově oživí interiér a jsou nenáročné na údržbu. Tím bezpochyby skleněné obrazy na stěnu jsou!

Na trhu se dnes můžete setkat s mnoha různými motivy obrazů. I my Vám nabízíme skleněné obrazy s motivy  jako jsou květiny, káva, města, abstrakce, zvířata a mnohé další, popř. dodáme obrazy z fotografií Vaši rodiny, dětí, nebo fotografie z exotických i tuzemských dovolených, na kterých jste zachytili krásy země.  Záleží jen na Vás, jakému motivu dáte přednost a jaký obraz se hodí právě do té Vaší předsíně!

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo chcete poradit, jaký obraz vybrat, neváhejte se na nás obrátit! Rádi Vám poradíme a s výběrem pomůžeme.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec