Kuchyň s obývacím pokojem

Dekorativní prvky v bytě - skleněný obraz na zakázku

Vytvořit, nebo si nechat udělat místnost, kde se Vám bude nejen dobře vařit, péct, připravovat různé pokrmy pro rodinu, přátelé a zároveň mít místnost, kde odpočíváte, díváte se na televizi, čtete oblíbenou knihu, povídáte si, můžete být obtížné realizovat. Bývá to výzva jak pro majitele, tak pro firmu, která Vám bude kuchyň spojenou s obývacím pokojem navrhovat, instalovat, nebo rekonstruovat. 

Když se dílo podaří, tak vznikne velice krásný, vzdušný a velký prostor. Dnes je velmi moderní a “IN“ mít prostor otevřený a propojený. Dříve domy a byty stavěly s místnostmi oddělenými a uzavřenými zvlášť. Dnešní moderní design určuje směr velkého prostoru, jednoduchosti a praktičnosti.

Dnes lidé při stavění domu si nechávají zhotovit kuchyň s obývacím pokojem, jiní při rekonstrukci interiéru bourají dělící stěny za účelem zvětšení prostoru místností.
Pokud stavíte, či rekonstruujete nastane řada zařizování a řešení otázek. Dobře zvolený nábytek, konferenční stůl, podlaha. Nedílnou součástí jsou také různé doplňky a dekorace.

Lidé dávají stále více přednost jednoduchým dekoracím. Mezi takové bezpochyby patří vkusně zvolený obraz na stěnu.

Své místo může mít nad sedací soupravou nebo vedle obývací stěny. Velice populární jsou dnes skleněné obrazy na stěnu vyrobené na zakázku, kde si sami můžete zvolit motiv obrazu, jeho velikost i počet dílů, ze kterých má být obraz vyroben.

Je to skvělý způsob, protože tak budete mít jistotu, že Vám obraz krásně zapadne do interiéru.

Kuchyň je místem, kde tráví mnoho času nejen ženy, ale také muži, kteří rádi vaří. Tu si dnes většina nechá udělat na zakázku, dále v prostoru můžete umístit velký jídelní stůl s židlemi.

Jednou z důležitých věcí v kuchyni, která se často řeší, je obklad za kuchyňskou linku. Může být vyroben z různých materiálů, ale čím dál častěji dávají lidé přednost modernímu stylu a tím je grafické sklo s motivem, nebo jednobarevné kalené sklo.

Tento skleněný obklad nejenže vypadá velmi pěkně, vkusně, ale jeho údržba je snadná. A co je na grafickém sklu nejlepší? Můžete si sami zvolit motiv skla, který bude zdobit Vaši kuchyňskou linku. Pokud nevíte, jaký motiv by se hodil do kuchyně právě Vám, tak se můžete nechat inspirovat na našich stránkách www.graficke-sklo.cz

Velmi pěkné a zároveň vkusné je spojení skleněného obrazu v obývacím pokoji a grafického skla v kuchyni, které je ve stejném designu. V propojené kuchyni s obývacím pokojem tak dekorační sklo působí velmi moderně, nevšedně a celkový dojem obou místností vytváří úplně jiný dojem. Jedná se o designový prvek, který začíná využívat stále více lidí.

Zařiďte si i Vy moderně svou kuchyň s obývacím pokojem za použití skleněného obrazu do obývacího pokoje a grafického skla do kuchyně.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec