Nástěnné skleněné hodiny a podzim

Nástěnné hodiny jako podzimní dekorace

Podzim je za dveřmi a je čas změnit design Vašich obytných prostor. Udělejte si doma pohodlí - s pěknými podzimními dekoracemi to zvládnete raz dva! Chlupaté doplňky z vlny, jiskřivé svíčky a svícny, osvětlení pro útulné světlo, teplé barvy a spousta dřeva. Jako nová dekorace by však neměly chybět ani odpovídající nástěnné hodiny. Bydlení na podzim je přece zábava.

Ozdobte se podzimními barvami

Když Vás chladné a sychravé počasí rozechvívá, zútulněte si domov podzimními barvami. Vhodné jsou atmosférické dekorace s teplými přírodními barvami. Jako klasická barva se tedy hodí červená. Ale: červená není jen červená. Čím tmavší odstín, tím klasičtěji vypadá. Světlé varianty vyzařují štěstí. Oranžové a rezavé tóny připomínají podzimní listí a dýně, a proto jsou jako podzimní tón ideální.

Ať už jde o lucerny, kytice, věnce nebo suchou trávu. Nejlépe se dají ozdobit podzimním listím. Pro skvělé podzimní dekorace typu "udělej si sám" můžete vždy využít přírodu. Sušené květiny se dají na podzim skvěle ozdobit - od jemných a dívčích až po individuální a divoké. Na dekorativní věnce se velmi hodí například bobule, větvičky, květy nebo ořechy.

Šípky, vřes, dýně a jiřiny jsou ideální pro barevnou výzdobu stolu. Skvělými materiály, které lze doplnit, jsou keramika, dřevo, kov nebo mramor, například v podobě luceren nebo váz.

Skvělou a hřejivou atmosféru však mohou vytvořit i skleněné nástěnné hodiny z naší nabídky.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec