Obraz do dětského pokoje

Dekorace do dětského pokoje

Když se řekne slovo DOMOV, tak si pod tím představíme dům neb byt, ve kterém žijeme, místo, kde se cítíme dobře se svou rodinou. Máme rádi i okolí, kde žijeme, spousta z nás má poblíž svého domova zaměstnání, přátelé, děti školu, školku a kamarády.

Někdo má větší dům nebo byt, někdo zase menší, každému vyhovuje něco jiného. Každý z nás má doma nějaké oblíbené místo, kde tráví hodně času.

V případě, že se jedná o děti, tak jednou z velmi důležitých místností pro ně je dětský pokoj. Ten by měl být útulně zařízený, aby se v něm děti cítily dobře a bezpečně. V dětském pokoji tráví opravdu hodně času, hrají si tam, odpočívají, spí, dělají úkoly atd.

Tento pokoj by měl být proto přizpůsobený věku dítěte, ať už se jedná o vhodně zvolený nábytek, dekorace, hračky a další vybavení.

Zařídit dětský pokoj pro děti malé i dospívající někdy nebývá úplně lehkou záležitostí, protože by měl být nejen hezky zařízený, ale především plně funkční, aby po všech stránkách vyhovoval potřebám dítěte.

Při zařizování, vybírání doplňků a dekorací by jste měli myslet na určité detaily, co má dítě rádo, jaké barvy, jaké má záliby, co se mu líbí …
Kromě vybavení nábytku jsou dnes velice moderní různé druhy dekorace na stěnu.

Jednou z nich je skleněný obraz do dětského pokoje.

Jaký motiv obrazu zvolit do dětského pokoje?

Tato odpověď je individuální, závisí na věku dítěte, co se mu líbí, zda má dítě rádo veselé dětské motivy, nebo už je větší a dává spíše přednost motivům s tematikou zájmů a koníčků, které ho baví a zajímá se o ně. U malých dětí jsou velmi vhodné skleněné obrazy právě s dětskou tematikou, postavičkami z pohádek a seriálů, naopak u větších dětí a teenagerů se hodí obrazy buďto naučné, kdy motivem můžeme být mapa světa, chemická tabulka prvků nebo skleněné obrazy s motivy svých idolů, oblíbených věcí apod.

Fantazii se meze nekladou. Můžete si zvolit motiv sami nebo se nechat inspirovat a vybrat si z fotobanky  na www.shutterstock.com nebo www.stock.adobe.com.

Pořiďte dětem do dětského pokojíčku takový skleněný obraz na stěnu, který se jim bude líbit, pokoj celkově oživí a dodá mu pěknou atmosféru.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec