Obraz do obýváku

Obrazy do obývacího pokoje

Obývací pokoj je jednou z nejdůležitějších místností v našem domově. Trávíme v něm hodně času, koukáme na televizi, čteme knihy, luštíme křížovky, povídáme si s dětmi, hrajeme různé společenské hry, odpočíváme, ale také vychutnáváme dobré jídlo, kávu, s partnerem sklenku dobrého vína nebo piva, přijímáme návštěvy přátel a rodiny.

Obývací pokoj je místnost, ve které se chceme cítit dobře a pohodlně, ale zároveň aby vybavení bylo podle naších představ.

Někdo má rád jednoduchost, ne moc věcí a nábytku, jiní dávají zase přednost zařízení, kde je více věcí, doplňků a dekorací. Každý má svůj styl a zařídí si obývací pokoj podle svého uvážení.

Mimo vybavení obývacího pokoje, kde máme sedací soupravu, konferenční stolek, křesla, taburety, televizi a další věci si lidé rádi pokoj zvelebují různými doplňky, jako jsou květiny, 

svíčky, sošky a další věci. Jedním takovým velmi vkusným a moderním doplňkem je skleněný obraz na stěnu do obývacího pokoje.

Motiv obrazu si můžete zvolit jakýkoliv, podle vlastního vkusu a potřebného designu, který bude vhodný do daného obývacího pokoje.  Skleněné obrazy je možné umístit do klasického i moderního interiéru, jsou cenově dostupné a velkou výhodou je snadná a nenáročná údržba.

Můžete si motiv sami vybrat v e shopu www.sklenene-obrazy.cz, nebo grafický motiv případně inspiraci najít ve fotobankách www.shutterstock.com, www.stock.adobe.com.
Někdo dává přednost klasickým jednodílným obrazům, někomu se líbí vícedílné obrazy dvoudílné, třídílné, čtyřdílné nebo i pětidílné.

Skleněné obrazy vyrobíme na zakázku přesně podle Vašich představ a přání.

Jaké motivy obrazů se hodí do obývacího pokoje?

Volba motivu skleněného obrazu by měl ladit s barvami a vybavením, které se v pokoji nachází. Nejčastějšími jsou motivy přírody, obrazy abstraktní,  květin, zvířat, moře apod.

Obraz si můžete nechat udělat také z vlastní fotografie, jako námět může být rodinná fotografie, nebo vášniví cestovatelé mají určitě krásné fotky z exotické dovolené  případně zachytily krásy přírody na svých cestách nejen u nás, ale celém světě.

Skleněný obraz Vám nejen dlouho vydrží, ale je také odolný proti poškrábání, mechanickému poškození a radost Vám bude dělat dlouhá léta.

Moderní skleněný obraz se hodí do každého obývacího pokoje. Záleží jen na Vás, jaký si vyberete motiv, velikost obrazu a počet dílů.

Skleněný obraz v obývacím pokoji dodá místnosti zcela jiný nádech, celkově ji oživí a zútulní.

 

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec