Obrazy do koupelny a wellness

Obrazy jsou krásným a vkusným doplňkem, který celkově oživí interiér našeho domova. Zvykli jsme si kupovat obrazy s různými tématy do obývacího pokoje, kde nám visí na holých stěnách, třeba nad sedačkou, do kuchyní s motivy různých jídel nebo přírody, do dětských pokojíčků, kde chtěli děti obrazy se svými oblíbenými postavičkami, hrdiny ze seriálů nebo pohádkovými postavami, do chodeb a předsíní, kde nám zdobí stěny, které by byly jinak holé a prázdné.

Skleněný obraz voda nepoškodí

Napadlo Vás někdy pořídit si skleněný obraz do koupelny? Možná ano, možná ne… Obrazy v koupelnách nejsou v poslední době ničím výjimečným, pořizuje si je stále více lidí. Je třeba však myslet na to, že v koupelně je vlhko, které vzniká při sprchování nebo když si užíváme koupel. Nemůžete si proto do koupelny pořídit jakýkoliv obraz. Neměl by to být klasický malovaný obraz, protože teplota a vlhkost, která se v koupelnách vyskytuje, by mohla obraz nenávratně poškodit.

Jaký obraz zvolit?

Doporučujeme pořídit si skleněný obraz! Je vyrobený z kaleného skla, které se někdy nazývá také jako sklo „bezpečnostní“. Kromě toho, že Vaši koupelnu bude zdobit, tak jeho údržby, je velmi jednoduchá. Díky jeho povrchu, který je lesklý a hladký Vám postačí povrch otřít hadříkem s běžnými přípravky, které se používají k údržbě skla. Skleněné obrazy díky své výrobní technologii odolávají vlhku, proto jsou vhodné také do lázeňských zařízení, wellness center a do místností s vyšší vlhkostí vzduchu. Skleněné obrazy jsou pěknou a nenáročnou dekorací na stěnu.

Nevíte, jaký motiv obrazu si do koupelny pořídit?

Především takový, který se Vám bude hodit do interiéru koupelny. Nebojte se využít prostor, staré ozdoby a doplňky nahradit něčím novým a moderním, kterým skleněný obraz bezpochyby je. Sami si můžete zvolit velikost a tvar obrazu a samozřejmě také motiv. Nejčastějšími motivy v koupelnách bývají skleněné obrazy s přírodními motivy, krajiny nebo abstrakce. Zakázková výroba obrazů je také možná. Je možné si zvolit motiv a rozměr přesně určený Vám na míru.

Nevíte si rady, jaký obraz zvolit do své koupelny či lázeňských a wellness center? Obraťte se na nás…rádi Vám poradíme a s výběrem pomůžeme

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec