Obrazy do kuchyně

dekorační doplněkSkleněné obrazy do kuchyně

Kuchyň je jedna z  místnosti, kde mnoho z nás tráví hodně času. Každodenní příprava jídla, vaření, či pečení. V kuchyni chystáme různé pokrmy a dobroty pro naši rodinu, děti, přátelé i návštěvy, nebo jen tak sami pro sebe.

V kuchyni častěji bývají ženy, ale jsou samozřejmě i muži, kteří rádi vaří, pečou, je to jejich koníček a v kuchyni tráví také nějaký čas.

Proto tato místnost by měla být zařízená v takovém duchu, aby se Vám v ní nejen dobře vařilo, ale také abyste se v ní cítili dobře a spokojeně.

Kromě kuchyňské linky a vybavení kuchyně mnozí přemýšlejí nad tím, jak by ještě lépe oživili a zútulnili prostor v kuchyni.

Holé zdi nám zdobí pěkné skleněné hodiny, abychom měli přehled o čase, květiny se vyjímají na parapetu okna, ale co dál?

Velice vkusný a praktický dekorační doplněk v kuchyni je stále více oblíbené sklo v podobě skleněného obrazu. 

Na výběr je dnes spousta krásných obrazů s různými motivy, stačí si jen vybrat ten, který se Vám bude líbit nejvíce a bude na míru ladit právě do Vaší nové, rekonstruované či stávající kuchyně.

Jaký motiv obrazu si vybrat do kuchyně?

Skleněné obrazy je jeden ze způsobů, jak si v kuchyni vyzdobit stěny. Co se týče motivů, tak velmi oblíbenými jsou skleněné obrazy s motivy jídla, pití, ovoce, kávy, které navozují atmosféru ke kuchyni se hodící. Výjimkou nejsou ani motivy přírody,  květin, stromů i abstrakce.

Skleněný obraz si můžete zakoupit nebo si jej nechat udělat na zakázku přesně podle Vašich představ, nebo z Vaší dodané fotografie.

Inspiraci můžete čerpat také z fotobank www.shutterstock.com, www.stock.adobe.com. Obraz můžete mít jednodílný, ale také složený z více dílů.

Pořiďte si skleněný obraz, který zapadne do kuchyně a vždy potěší Vaše oko!

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec