Pro hotely a ubytovací zařízení

Obrazy do hotelů a ubytovacích zařízení

Skleněné obrazy se v poslední době těší velké oblibě a není divu, že si je lidé pořizují do svých domovů a nejen tam.
Jedná se o velice pěknou interiérovou dekoraci, která dokáže zkrášlit a rozjasnit jakoukoliv holou stěnu,  která je zcela prázdná.

Dalším místem, kde bezpochyby je možné skleněný obraz použít ke zkrášlení interiéru  hotelů, penzionů a ubytovacích zařízení.
Vstupní hala a recepce je prvním místem, kde přichází hosté pro registraci k ubytování. Ta by měla být pěkně zařízená nábytkem i dekoracemi. Již první dojem je důležitý  pro hosty, kteří si udělají obrázek hned při příchodu do hotelu, penzionu.

Kromě různorodých dekorací, kytek a jiných detailů je skleněný obraz na stěnu velmi vkusným doplňkem.

Jaký skleněný obraz na stěnu se nejvíce hodí do hotelů a ubytovacích zařízení?

Na tuto otázku jsou různé odpovědi. Zvolit můžete jakýkoliv motiv, který se Vám líbí, nebo se hodí do daného interiéru, popř. má být spjatý i s venkovní lokalitou a okolím. Obrazy by měly ladit jak s celkovým stylem hotelu a ubytovacích zařízení, tak s jeho designem.

Hodí se obrazy abstraktní, ale také motivy jako příroda, vzory architektury a další. Fantazii se meze nekladou.

Jedno je však jisté, skleněné obrazy jsou ideální do těchto zařízení jak z dekoračního hlediska, tak ze stránky údržby. Vidět je můžete v mnoha hotelích a to nejen při vstupu, ale také na chodbách, pokojích i v jídelnáchwellness a fittnes místnotech, restauracích a kavárnách. Vždy stylově i tematicky laděné.

|Jste-li majitelem hotelu nebo ubytovacího zařízení, zkrášlete svůj podnik těmito skleněnými obrazy, které úplně oživí a změní jeho vzhled!

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec