Skleněné hodiny dělají útulno

Nástěnné hodiny pro útulnou atmosféru

V zimě toužíme po útulnosti a teple v našem domově. Je také docela vtipné obohatit jej o hřejivé a útulné dekorace. Stačí to však k dosažení té správné atmosféry? Samozřejmě, že první, co Vás napadne, je pěkný krb, který může být také pohodlný, uklidňující a samozřejmě hřejivý. Ale i když krb nemáte, můžete si tuto atmosféru vytvořit bez námahy, a to s některými z našich nástěnných hodin, které Vám zde představíme. Dodají hřejivou a útulnou atmosféru.

Nástěnné hodiny v harmonických barvách

Barvy mají rozhodně vliv na naši pohodu a svou útulností přispívají také k tomu, jak vnímáme teplotu v místnosti. Harmonie barev je k tomuto účelu nesmírně důležitá, což znamená, že barvy ze stejné rodiny se k sobě obvykle dobře hodí.  Studené bílé stěny působí spíše nepřívětivě. Každá barva působí na naše emoce jinak: zatímco žlutá nás rozveseluje tím, že do místnosti vnáší slunce, zelená je spíše harmonická a hodí se k dřevěnému nábytku, zatímco červená dodává teplo, pokud není příliš oslnivá.

Nejvyšší hodnotu mají naše oblíbené nebo sbírkové věci

Pocit domova v každém případě pramení z našich osobních věcí. Mohou to být kusy nábytku s emocionální hodnotou nebo rostlina či věc, kterou jsme vášnivě sbírali. Nastavení scény způsobí, že se kouzlo stane skutečností.

Zhlédněte nabídku skleněných hodin v našem e-shopu.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec