Skleněné hodiny pro homeoffice

Skleněné hodiny pro Vaši domácí kancelář

Covid-19 nutí mnoho zaměstnanců pracovat z domova. Práce na dálku však může být výhodná pro obě strany. Práce z home office nabízí možnost zachovat pracovní procesy a zároveň zajistit fungování firmy. Výsledkem "nouzového řešení z home office" mohou být také nové předpisy ve Vaší společnosti do budoucna. Studie ukazují, že produktivita zaměstnanců pracujících z domova se může zvýšit až o 13 %. Aby byla produktivita a motivace v home office vysoká, měla by být kancelář v domácnosti strukturovaná, ale také pohodlně zařízená. S pomocí několika triků a předmětů, jako jsou například nástěnné hodiny, Vám ukážeme, jak toho lze dosáhnout.

Domácí kancelář

Dobře vybavené pracoviště má cenu zlata nejen pro Vaše pohodlí, ale také pro Vaše zdraví. Myš, klávesnice, velká obrazovka a pohodlná kancelářská židle včetně zdravého držení těla usnadňují práci z domova a dlouhodobě zabraňují například problémům se zády.

Čas vždy na očích

Při práci na dálku byste také měli mít vždy přehled o čase. I zde je totiž důležité dělat přestávky, myslet na schůzky a především dokončit práci včas. Skleněné hodiny z naší nabídky Vám pomohou, abyste neztratili přehled o čase.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec