Trend skleněných nástěnných hodin

Trend nástěnných hodin: zelená a retro!

Heslo pro trend nástěnných hodin posledních měsíců zní: zelená, zelená, zelená! Rostliny volíme jako své spolubydlící. Zapomeňte na umělé květiny a přejděte na ty skutečné! Nejenže se postarají o svěží vzduch, ale také vnesou do Vašeho domova radost. Nezáleží na tom, zda máte pokojovou rostlinu nebo bylinky v květináči - představují malou oázu zdravého životního stylu. Stěna v mátově zelené barvě také udělá své, zejména pokud ji obohatíte dřevěným nábytkem nebo teplými zlatými a měděnými akcenty. Světlé barvy stěn navozují přátelskou a jarní atmosféru.

Retro klasika

Nejoblíbenějšími nábytkovými prvky městského retro trendu jsou například fazolové stolky, křesla, nízké příborníky nebo organicky tvarované židle z umělého materiálu. Kromě toho můžete najít klasické vzory i designové kousky v obnoveném retro vzhledu tohoto trendu. Tyto designové prvky v městském retro vzhledu najdete mezi mnoha interiérovými kolekcemi výrobců a obchodů s nábytkem. Pokud si hodláte pořídit pohovku, všimnete si méně hranatých kusů nábytku, ale spíše prvků kulatých nebo oválných tvarů, zejména pokud jde o pohovky a křesla. Výhodou kulatých tvarů je jejich přizpůsobivost každému druhu designu, ať už modernímu nebo retro.

Vše v zelené barvě

Matcha zelená, avokádově zelená, palmově zelená... Všimli jste si? Správně, zelená je nevyhnutelným prvkem v každé oblasti života většiny trendsetterů. Zelená zvýrazní Váš domov, ať už v obývacím pokoji, ložnici, nebo v kuchyni!

Dokonalé skleněné nástěnné hodiny pro tento trend najdete i v našem e-shopu!

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec